Fotovoltaické systémy pro ohřev vody

Chtěli byste fotovoltaiku na svůj dům, ale nechcete nyní investovat statisíce do jejího pořízení? Pak je fotovotlaický systém pro ohřev vody pro vás tou správnou variantou, která má velmi příznivý poměr cena/výkon.

SunBrothers - Instalace fotovoltaické elektrárny

Ceny sestav jsou orientační. Konečná cena vždy závisí na dané zakázce. V uvedených cenách není zahrnuta státní dotace, proto výsledná cena může být pro vás nižší.

*Na fotovoltaický ohřev vody lze čerpat dotaci ve výši 90 000 Kč/60 000 Kč z programu NZÚ Light a 45 000 Kč z programu NZÚ.

**Jedná se komponentu vyvinutou SunBrothers, která podléhá ochranné známce. Funguje tak, že v případě nedostatku výkonu fotovoltaiky (když je zataženo, mlha apod.), když teplota v bojleru klesne pod hranici nastaveného komfortu, automatický přepínač zdroje přepne bojler na elektrickou síť a voda se dohřeje z ní. Přepnutí na síť může být řízeno časovačem, který je součástí přepínače zdroje.

Postup

Projednání veškerých vašich požadavků a očekávání

Navržení projektu a jeho rozpočtu na základě návštěvy na místě instalace

Podpis smlouvy a vyřízení veškerých administrativních kroků

Samotná realizace fotovoltaického systému pro ohřev vody

Zákaznický servis kdykoli

Máte nárok na dotaci dopředu?

Ušetřete 90 000 Kč

Na fotovoltaické systémy pro ohřev vody můžete čerpat dotaci z programu Nová zelená úsporám light (NZÚ light) ve výši 90 000 Kč. Tuto dotaci navíc můžete čerpat formou zálohy, takže nemusíte disponovat celou částkou potřebnou pro pořízení systému. Více informací o dotačním programu NZÚ light naleznete zde. A nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Nová Zelená Úsporám light- ohřev vody

Zajistíme financování a pojištění

Nemáte potřebné finance na pokrytí nákladů? Pomůžeme vám s financováním celého projektu. Ve spolupráci s naším partnerem M&M finance vám zajistíme nejlepší podmínky na trhu. Zároveň vám pomůžeme správně nastavit pojištění nemovitosti pokrývající navýšení hodnoty vaší nemovitosti spojené s instalací vlastního obnovitelného zdroje energie.