Chytré řízení Loxone

Automatizace komerčních budov, chytré bydlení, zabezpečovací systémy, efektivní řízení spotřeby energie, obchodování na spotovém trhu s energií – to vše vám Loxone přináší. Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik času strávíte například s nastavováním termostatu topení, s nakláněním žaluzií nebo jen s regulací intenzity světla v obýváku, když si chcete pustit svůj oblíbený film? Jsou to až desítky minut, které můžete strávit lépe. Představte si, že toto vše a mnohem více lze díky chytrému systému Loxone automatizovat. Vejdete do místnosti a ta se sama rozsvítí. Žaluzie se během dne automaticky nastavují podle dráhy slunce. Topení Vám předehřeje místnost na potřebnou teplotu v čase, kdy si to přejete. Když odcházíte z místnosti, tak vše vypnete jednoduchým poklepáním na univerzální dotykový interface Touch Tree, který nahradí funkci nadměrného a nepřehledného počtu vypínačů. Energetický management celé domácnosti lze jednoduše nastavit v konfigurátoru Loxone Config. Loxone je skvělý pro automatizaci nejen domácností, ale i komerčních veřejných budov, jako jsou například obchodní centra, kancelářské budovy, nemocnice apod. Loxone umí řídit výrobu energie vaší fotovoltaickou elektrárnou v závislosti na spotřebě a naopak spotřebu energie vaší budovy v závislosti na výkonu fotovoltaiky. Loxone je modulární systém, který můžete postupně rozšiřovat podle požadavků. Můžete tedy například začít s inteligentním řízením osvětlení a skončit s komplexní automatizací celé vaší domácnosti včetně zabezpečovacího systému a třeba i obchodování s energií na spotu. Vaší fantazii se meze nekladou. 

Pro představu zde uvádíme několik základních variant Loxone:

Clever

36 funkcí 

Inteligentní elektroinstalace pro každého Je váš rozpočet trochu napjatý, ale od svého bydlení vyžadujete samostatnost a líbilo by se vám, kdybyste si mohli dopřát opravdové propojení vašich zařízení? Pak je pro vás ideální základní varianta nejpoužívanějších funkcí. Skvělé je, že ji můžete kdykoli vylepšit o vybrané funkce z jiných variant.

od 88 639 Kč s DPH

Cena nezahrnuje montáž komponent, která se může lišit dle podmínek každého projektu. Instalaci by měl provádět zkušený elektrikář vyškolený od Loxone.

Nezávazná poptávka

Premium

55 funkcí 

Pro silnější zážitek z bydlení Vybavili jste váš nový domov prvotřídním zařízením a chcete si ho náležitě užít? Nechte se okouzlit rozšířenými funkcemi varianty Premium. Váš dům konečně dospěje a postará se o sebe sám. Naplno tak můžete čerpat svobodu, kterou vám nový automatizovaný systém poskytne, a spolehnout se na jeho služby.

od 152 846 Kč s DPH

Cena nezahrnuje montáž komponent, která se může lišit dle podmínek každého projektu. Instalaci by měl provádět zkušený elektrikář vyškolený od Loxone.

Nezávazná poptávka

Exclusive

77 funkcí 

 Vrchol samostatnosti, pohodlí a stylu Chtějte absolutně propojit technologie ve vašem domě či bytě. Moderní zařízení si vyžadují nemalé investice, tak ať jsou výjimečně dokonalé a samostatné. Přísun inovativní automatizace v podobě multiroom audio systému, video intercomu, přístupového systému či barevných světel jsou jen příkladem toho, co vám dopřeje varianta Exclusive.

od 394 015 Kč s DPH

Cena nezahrnuje montáž komponent, která se může lišit dle podmínek každého projektu. Instalaci by měl provádět zkušený elektrikář vyškolený od Loxone.

Nezávazná poptávka

Zveme Vás na společnou návštěvu Loxone Showhome v Českých Budějovicích na adrese U Staré trati 1775/3 nebo v Praze na adrese Vrbenského 1497/44, Praha 7 – Holešovice.

 Více o Loxone se můžete dozvědět na www.loxone.cz